otoinka hasarli ve ikinci el alım satım sık kullanılanlar Sık Kullanılanlara Ekle
 
 
  20.03.2018 |  
Marka 
    
Üyelik Şartları
OTOİNKA ÜYE ŞARTNAMESİ ;

ÜYELER ÜYE OLMAKLA BİRLİKTE ;
* KENDİLERİNE SİTE ÜZERİNDEN ÖZEL FİYATLARI GÖRME ÖZELLİĞİNE
* YENİ EKLENEN ARAÇLAR İÇİN SMS BİLDİRİM SİSTEMİNDEN FAYDALANMA ÖZELLİĞİNE,
* YAPILAN KAMPANYA VE İNDİRİMLERDEN HABERDAR OLMA ÖZELLİĞİNE,
* İHALE EDİLECEK ARAÇLARI MAİL BİLDİRİMİ İLE YAPILAN HABER SİSTEMİNDEN SONRA SİTEYE EKLENMEMİŞ İHALE ARAÇLARINI GÖRME ÖZELLİĞİNE,
* İSTEYECEĞİ KRİTER VE DONANIM A GÖRE ARAÇ TALEP ETME , ARACIN BULUNMASI HALİNDE ÖZEL HABER EDİLME ÖZELLİĞİNE,
* ÜYELERE ÖZEL PERSONEL İLE DAHA HIZLI İŞ AKIŞI ÖZELLİĞİNE,
* SİTE ÜZERİNDEN YAPACAKLARI ARAÇ ALIM İŞLEMİ ve TEMİNAT ÜYE ŞARTLARINI YERİNE GETİRMESİNE MÜTAKİP İHALE ARAÇLARINI GÖREBİLEN TEMİNATLI GOLD ÜYESİ OLMA ÖZELLİĞİNE,

TEMİNAT ALTINDA OLAN ÜYELER ;
Yukarıda belirtilen özellikler dahilinde İHALE EDİLEN araçları görme TEKLİF VERME özeliğine sahip olacaklardır .

1-OTOİNKA İhale portalında satışa sunulan hasarlı araçlar, site üzerinde incelendikten sonra bulundukları adreste mutlaka görülecektir. Hasarlı araç bulunduğu adreste görülmeden sadece sitede yer alan bilgiler doğrultusunda teklif verilmesi halinde sorumluluk ALICI'ya ait olup, ihale sonrası ALICI tarafından hasarlı araçla ilgili olarak iletilebilecek parça eksikliği, araç üzerinde bulunamayan donanım, aracın sitede yer alan fotoğraflarından farklı bir durumda bulunması v.b. talepler dikkate alınmayacaktır.
2-İnternet aracılığı ile yapılacak satışlarda ALICI'lar kullanıcı kodu ve şifrelerini kendileri belirleyecektir. Bu kullanıcı kodu ve şifre ile verilecek fiyat teklifleri ALICI'nın sorumluluğunda olup , bu şifrenin 3.şahıs veya kuruluşlar tarafından kullanılmasından şirketimiz sorumlu tutulmayacaktır.
3- Hasarlı araçların hasar tarihinden itibaren çekildikleri oto park, garaj veya servislerdeki muhafazalarını ilgilendiren oto park ve servis ekspertiz ücretleri ALICI tarafından karşılanacaktır. Bu ücretlerle ilgili bilgiler hasarlı aracın ihale sayfasında belirtilebileceği gibi, belirtilmediği veya belirtilen bedelin dışında bir ücret talep edilmesi halinde sorumluluk ALICI'ya ait olacak ve bu nedenlerle ilgili gelebilecek talepler dikkate alınmayacaktır.
4-Aracın teslim alınması ve satış bedelinin Sigortacıya veya Sigortacının vekil tayin ettiği kişiye ödenmesinden sonra, aracın devir alınması konusunda bir sorun çıktığı takdirde tek muhatap, araç üzerinde tüm hukuki tasarruf yetkisine sahip olan Sigortalıdır. Bu konuda ALICI'lar tarafından şirketimize herhangi bir talepte bulunulmayacak ve sorun ALICI ile Sigortalı arasında çözümlenecektir.
5-Hasarlı araçlar ihale sayfasına alınırken ruhsat bilgileri ve hasarlı aracın ekspertizini yapan servisin raporu esas alınmaktadır. Bu nedenle hasarlı aracın ihale sayfasında yer alan bilgilerden farklı olarak, aracın tipi, modeli, kilometresi v.b. ile ilgili çıkabilecek tüm sorunlardan Sigortalı ve şirketimiz sorumlu tutulmayacaktır.
6-ALICI'nın vermiş olduğu teminat bedelinin iadesinin istenmesi halinde, sözleşmenin fesih edilmesine müteakip şirketimiz tarafından , ALICI'nın sözleşme koşullarından bir veya birkaçını ihlal etmediğinin belirlenmesinden ve ALICI'dan, ihalesini kazanmış olduğu veya son alacagı aractan teminat bedeli düşülerek ödeme alınacaktır.Aksi taktirde ödeme yapılmayacaktır.
7-ALICI'nın vermiş olduğu teminat bedeli yukarıdaki şartlar uygunsa MAKS 7 iş günü içerisinde hesabına nakten iade edilerek sözleşmesi dondurulur .
8-Şirketimiz bir hasar sonucunda ağır hasarlanan veya çalınıp bulunan araçlar ile ilgili olarak fiyat teklifi verilebilmesi için ALICI , Şirketimize en az 1.000 TL tutarında nakit teminat verecektir.Gerekli gördüğü hallerde , sözleşme bitiminde veya sözleşme süresi içinde , özel araçlar için ALICI'lar tarafından verilmiş olan bu teminatın arttırılmasını İNKA OTOMOTİV talep etme hakkına sahiptir.
9-Alıcı ister ise aldıgı araçtan yatırdıgı teminat bedelini düşme hakkına sahiptir.(düşüldüğü taktirde araç alım yapabilmesi için tekrar teminat yatırması gerekir)
10-Araçlara verilen fiyata otopark, takipçi, hizmet bedeli, noter satışı, komisyon ve nakliye bedeli hariçtir. Fiyatınızı verirken bunları göz önünde buldurunuz. Bu fiyatlar tarafımızdan size bildirilecektir.
11-İhaleye çıkan araçlar 2 tip şekilde çıkıcaktır.1. satışa hazır olan araç 2. evrak bekleyen araçlardır.ihale esnasında bu belirtilicektir.evrak bekleyen araçlar minimum 1 hafta max 45 iş gününde evrakları hazırlanmaktadır.evrakı hazır olmayan araç teslim edilemez.
12-Bu sözleşme kural ve niteliklerini kabul eden üye tarafımızdan yapılacak incelemenin ardından kendisine mail ve tefefon ile yapılacak bildirimin ardından , site üzerinden belirtilen firma hesaplarından birisine ödemiş olduğu teminat bedeli dekontu ile Gold üyeliği aktif olacaktır.
13-İNKA OTOMOTiV LTD ŞTİ. iş bu sözleşmeyi herhangi bir neden göstermeksizin dilediği zaman tek taraflı fesih etme hakkına sahiptir üyenin sözleşme kuralları gereği yapması gereken anlaşmaya mütakip aksi bir durum olmaması halinde TEMİNAT iade edilerek fesih gerçekleşir.
 
 
hasarlı araçlardan haberdar olmak istiyorum
yeni araclarımızdan mail ile haberder olun Yeni Hasarlı Araçlarımızdan mail yolu haberdar olmak İçin mailinizi Ekleyin... yeni araçlarımızdan sms yolu ile haberdar olun Yeni Hasarlı Araçlarımızdan SMS İle Haberdar Olmak için Tel nonuzu ekleyiniz...
 
bizden haberler
         
 
hasarlı ve pert araç satışı Bize Ulaşın  
Otoinka Bir © İNKA Otomotiv Ltd. Şti. Kuruluşudur
0(216) 634 15 34 (PBX)  
2009 © Copyright Otoinka designed by Okyanus Bilişim Teknolojileri